Vila për shitje, investime dhe projekte në Ishujt Balearik

Balearic Islands

Mirësevini në tuajin
Shtepi e re

4 ishuj të ndryshëm me diçka të përbashkët, një natyrë të paprishur.

Ju ëndërroni të blini një pronë në Ishujt Balearik?

Secili prej ishujve Balearik ka një bukuri të veçantë, Menorca dhe Formentera janë ishujt më të qetë, vende ideale për ata që kërkojnë një parajsë të vogël për të dalë në pension. Mallorca me kryeqytetin e saj Palma de Mallorca dhe Ibiza janë dy ishujt më të gjallë, të përsosur për të krijuar një familje falë një morie shërbimesh që ofrojnë.

Në varësi të asaj që kërkoni, arsyeve pse keni vendosur të blini një shtëpi në Ishujt Balearik, një ishull mund të përshtatet më mirë me ju sesa një tjetër. Ndoshta mund të ndryshoni mendje dhe të kuptoni se ishulli që mendonit nuk ishte vërtet më i miri për ju.

Ose ndoshta, do të bini në dashuri me një vend apo shtëpi të caktuar pa u kujdesur vërtet se në cilin ishull të Ishujve Balearik jeni.

Majorca

Më Urbanite

Minorka

Më të njohurit

Ibiza

Më e gjalla

Formentera

Më Ekskluzive

"Ishujt Balearik ju ofrojnë cilësinë më të mirë të jetës që mund t'i ofroni familjes tuaj dhe shijoni një mjedis natyror dhe të pandotur".

Ibiza,

 Roca Llisa

Atmosferë verore me interierët më të dëshirueshëm dhe arkitekturë imponuese që do t'ju bëjë të imagjinoni se po jetoni në mes të një ambienti blu dhe smerald që përqafon pafajësinë dhe diversitetin që përbëjnë stilin unik të Ibiza-s.

Formentera,

 migjorn

Kjo vilë bukuroshe plotësisht e shkëputur në Formentera ndodhet vetëm 70 metra larg detit që arrihet nga një rrugë private që të çon në pronë dhe është restauruar me dashuri për t'u ofruar mysafirëve një qëndrim të rehatshëm.

Formentera,

 Can Parra

Parcela përbëhet nga (15.000) m2 me sipërfaqe të ndërtueshme prej (307) m2 banim, (263) m2 bodrum me 4 dhoma gjumi dyshe dhe një banjo të plotë, plus aneksin prej (20) m2 me 1 dhomë gjumi plus banjo, 11 X 8 pishinë, vendburim uji dhe linjë elektrike në nivel rruge.

Formentera,

 Can Parra

Parcela përbëhet nga (22.000) m2 me sipërfaqe të ndërtueshme prej (300) m2 banim, (170) m2 bodrum me 4 dhoma gjumi dyshe dhe një banjo të plotë, plus aneksin prej (18) m2 me 1 dhomë gjumi plus banjo, 12 X 5 pishinë, vendburim uji dhe linjë elektrike në nivel rruge.

Na Kontaktoni

Nëse jeni duke kërkuar për të blerë ose shitur pasuri të paluajtshme Balearics, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë.

Ne ju ofrojmë ekspertizën për të përmbushur kërkesat tuaja dhe përkushtojmë njohuritë tona në pasuritë e paluajtshme të Ishujve Balearik për ta bërë projektin tuaj të suksesshëm.

më urbani nga të gjithë ishujt Balearik

Më e njohura dhe tradicionalja

më i gjallë dhe ndërkombëtar

Më ekskluzive, një parajsë natyrore

Përmbajtja e mbrojtur

Kërkesa Fjalëkalimin